0,00 TL
0
Alışveriş sepetiniz henüz boş

SEPETİM

       

3dsecure
kargotakip02
 

Öne Çıkan Kategori Ürünleri

Kedi Ödül Mamaları 

Kedi ödül mamaları, kedinizle aranızdaki dostluk bağını geliştirmek için en ideal yollardan biridir. Sabah işe giderken veya akşam eve geldiğinizde, kedinize ikram edeceğiniz birkaç küçük ödül maması, kedinizin çok hoşuna gidecektir, size patisiyle teşekkür edecektir.

Kedi ödül mamaları, kedinizin günlük besin ihtiyacının %10’unu geçmemelidir. Ödül mamaları, karbonhidrat açısından zengin olduğu için, fazla miktarda tüketimi kilo artışına neden olabilmektedir.

Kedinizin beslenmesine çeşitlilik katmak için, onunla aranızdaki bağı kuvvetlendirmek için kedi ödül mamaları  çok iyi bir seçim olacaktır.

end faq

Köpek Ürünleri

 

PetsinLife Köpek ürünlerinde yüzlerce kuru mama ve konserve mama çeşitlerinin yanı sıra, köpek bakımı ve sağlığı ile ilgili ürünler, top, diş ipi gibi plastik, kauçuk ve pelüş oyuncaklar, yumuşacık minderler ve battaniyeler, porselen, çelik veya plastik mama ve su kapları, renkli ve kullanışlı tasmalar, tasmaların ucuna takabileceğiniz, arkasına köpeğinizin adını ve kaybolma olasılığına karşılık telefon numaranızı yazdırabileceğiniz köpek künyeleri ürün çeşitlerimizden sadece bazılarıdır.

Petshop mağazamızda, dünyaca ünlü markaların, çeşitli ürünlerini bulabilirsiniz. Köpek ödül mamaları ve kemikler ile köpeğinize sürpriz yapabilirsiniz. Plastik top oyuncaklarla, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bakım ve sağlık ürünlerimizde, tırnak bakımından tüy bakımına kadar, köpeğinizin bakımını sağlayacak, onu şımartacak yüzlerce ürün mevcuttur.

Yolculuk esnasında, sizin ve köpeğinizin konforu düşünülerek hazırlanmış otomobil aksesuarları, keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.

Köpek kıyafetleri, anoraklar, yağmurluklar, soğuk ve yağışlı günlerde, köpeğinizin dışarıda daha rahat dolaşmasını sağlayacaktır.

Tüm köpek ürünlerimiz, dünyaca ünlü markalar arasından seçilmiştir. Ürün çeşitliliğini arttırmak için, yurtdışı fuarları takip etmekte ve farklı ürün alternatiflerini incelemekteyiz. En büyük hedefimiz, evcil hayvan sahipliğini arttırmak, farkındalık yaratmak ve evcil dostlarımızın kaliteli, konforlu ve sağlıklı yaşaması için gerekli ürünleri temin etmektir. 

 

end faq

Köpek Kuru Mamaları

 Köpeğiniz için en uygun kuru mamayı seçerken dikkat etmeniz gereken ilk nokta, köpeğinizin yaşıdır. Ona göre, yavru, yetişkin veya yaşlı köpek mamalarından birini seçebilirsiniz. Mama seçiminde yaş dışında, belirleyici diğer özellikler, kilo kontrolü için diyet mama seçeneği olabilir, deri hassasiyeti için buna özel mama seçeneği olabilir, alerjik bünyeli köpekler için, hipoalerjenik mamaları seçmek uygundur, mamanın içeriğine göre, düşük tahıllı veya tahılsız mama seçenekleri de diğer alternatiflerdendir.

Köpeğinizin ırkı, mama seçiminde belirleyici unsur olabilir. Örneğin Alman Kurt Köpeği’nin yediği mama ile Yorkshire Terrier’in yediği mama, büyüklük ve içerik olarak ve genetik ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir.

Her ırkın mama ihtiyacı farklı olduğu gibi, her bir köpeği de ayrı birer canlı olarak kabul ettiğimiz için, her birinin beslenme ihtiyaçları farklıdır. Bu yüzden, köpeğimizi çok iyi gözlemlememiz, ihtiyaçlarını iyi saptamamız ve damak tadını tespit ederek, ona göre mama seçmemiz uygundur.

Bazı köpekler, balıklı mamalardan hoşlanırken, bazıları sadece kuzu etli mama yer. Bazı köpekler tavuk etli mamalardan hoşlanır, bazıları ise ördek etli mama tercih eder.

www.petsinlife.com sitesinde satılan Premium kuru mamalardan bazıları Acana, Orijen, Hill’s, Pro Plan, Royal Canin ve N&D’dir. Bu mamaların çok çeşitli içeriklerinden uygun olanını seçip, köpeğinize güvenle yedirebilirsiniz.

 

end faq

Köpek Konserve Mamaları 

Konserve mamalar, sevimli dostlarımız köpeklerin en sevdiklerinin başında gelir. Bunun belli başlı sebepleri vardır tabii ki. Bunlardan  ilki, konserve mamaların karşı konulamaz kokusudur. Yoğun aroma, kapağı açtığınız anda ortamı sarar ve köpeklerin dikkatini çeker. İkinci sebep, konserve mamaları yemesi oldukça kolaydır, bu kolaylık köpeğinizin hoşuna gider.

Konserve mama mı yoksa kuru mama ile mi beslemek uygundur? Buna verilebilecek, kesin çizgilerle ayrılmış bir yanıt olmasa da, kuru mamayı ana öğün olarak benimseyip, konserve mamayı arada, değişiklik olsun, ödül olsun diye vermek genelde tavsiye edilen yöntemdir.

Yavru köpekler ve dişlerini kaybetmiş, kuru mama yeme konusunda problem yaşayan yaşlı köpekler için,  konserve mamayı temel beslenme şekli olarak kullanmak mümkündür.

Konserve mamalar, açılınca, tazeliğini uzun süre muhafaza edemediği için, aynı gün içerisinde tüketilmesi tavsiye edilir. Veya buzdolabında, ağzı kapalı şekilde 1 veya 2 gün saklanabilir. Köpeğiniz için konserve mama seçerken, ürünün gramajına ve ambalajına dikkat etmenizi öneririz. Köpeğinizin günlük yeme kapasitesine uygun gramajda mama seçerseniz, konserve mamanın tazeliğini korumuş olursunuz.

Sitemizde, dünyaca ünlü markaların konserve çeşitlerini, uygun fiyata bulabilirsiniz. Konserve mamaların, yavru köpekler, yetişkin köpekler ve yaşlı köpekler için çeşitleri bulunmaktadır. 

end faq

Kedi Ürünleri 

Kedi ürünleri kategorisinde, birçok farklı marka ve özellikte ürünleri birarada bulabilirsiniz.  Kedi aksesuarları, kedi bakımı ve sağlığı, kedi konserve mamaları, kedi kumları, kedi künyeleri, kedi kuru mamaları, kedi mama ve su kapları, kedi ödül mamaları, kedi tasmaları, kedi tuvaletleri ile ilgili ürünler ve kedi severlere özel ürünler ile, aradığınız herşey, www.petsinlife.com web sayfamızda.

Her zaman taze, kaliteli kuru ve konserve mamalarla, kedilerinizi mutlu edin. Değişik aksesuarlar arasından seçeceğiniz, oyuncaklarla kedilerinizi eğlendirin. Her konuda çok seçici olan kedilere, mama beğendirmek zordur. Yüzlerce çeşit mama seçeneği arasında, kedinizin mutlaka, beğeneceği bir mama vardır.

Kedileriniz mutlu olsun, eviniz huzurla dolsun…

end faq

Köpek Tasmaları 

Köpeğinizi, sokakta, sahilde, bahçede ve benzeri yerlerde güvenle dolaştırabilmeniz için tasarlanmış, işlevselliğinin yanı sıra, şık bir görünüm de katan boyun ve göğüs tasmaları ile gezdirme kayışlarının 500’den fazla çeşidine online petshop mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Köpeğinizi boyun tasmasına alıştırmak için, henüz yavruyken, yavru köpek tasması takmaya başlayabilirsiniz. Aşıları tamamlanıncaya kadar, dışarıya çıkamayacağı için, gezdirme kayışını köpeğiniz 3 aylık olduktan sonra alabilirsiniz.

Köpeğiniz ile keyifli bir yürüyüş yapmak isterseniz, göğüs tasmalarını tercih etmeniz daha doğru olur. Hem daha kontrollü, hem de daha güvenlidir.

Boyun tasmalarının ucuna, künye takarak, kaybolma riskine karşı, arkasına köpeğinizin adını ve telefon numaranızı yazdırabilirsiniz. Siparişiniz esnasında, sipariş notu kısmına isim ve telefon bilgisini yazmanız durumunda, bu işlemi biz sizin için gerçekleştirmekteyiz.

Can dostlarımızın güvenliği için tasma kullanmayı ihmal etmeyelim.

 

end faq

Köpek Aksesuarları 

Köpeğinizin gündelik yaşamında konforu düşünülerek tasarlanmış, sizin birlikte daha rahat yaşamanızı sağlayacak yüzlerce çeşit aksesuar online petshop mağazamızda bulunmaktadır.

Köpeğinizin soğuk ve yağışlı havalarda, korunmasını sağlayacak elbiseler ve montlar, araba ile yolculuk esnasında köpeğinizin de güvenliğini sağlayan otomobil aksesuarları ve taşıma çantaları, evde köpeğinizin en sevdiği köşede kendisini güvende ve sıcak hissedeceği yataklar aksesuar çeşitlerimizden bazılarıdır.

Sevimli dostlarımızın da ev içinde ve dışında bir hayatı var ve bu hayatı en konforlu şekilde yaşamaları için geliştirilmiş ürünleri, onlar için seçmek, sizin için de eğlenceli bir alışveriş deneyimine dönüşmektedir. 

 

end faq

Köpek Ödül Mamaları 

Uzmanlara göre, köpek ödül mamaları ve kemikler, bir köpeğin günlük besin ihtiyacının %10’unu aşmamalı. Hiç şüphesiz ki, köpekler ödüllere bayılır. Ödül mamalarından vermek, köpeğinizle aranızdaki bağı sağlamlaştırır, köpeğinizin daha iyi eğitilmesini sağlar, hem siz, hem o mutlu olur.

Köpeğinizin diş ve ağız sağlığı için faydalı olan ödüller, dişlerinin güçlü olmasını sağlar ve aynı zamanda diş ve diş eti temizliğine yardımcı olur.

Ödül kemiklerini seçerken, köpeğinizin dişleri için çok sert olmamasına özen gösterin. Bir Alman Kurt Köpeği’nin yiyebildiği bir kemiği, bir Terrier yiyemez.

Ödülleri, köpeğinize ikram ederken, zamanlamanın doğru olduğuna dikkat ederseniz, hem  olumlu bir davranışı pekiştirmiş olursunuz, hem de köpeğinizi mutlu edersiniz.

Köpek ödül mamaları ve kemiklerinin birçok çeşidine, online petshop mağazamızda ulaşabilirsiniz.

 

end faq

Köpek Bakımı ve Sağlığı 

Köpek bakımı ve sağlığı kategorimiz, oldukça çeşitli ürünü içermektedir. Ameliyat yakalıkları, ağız ve diş sağlığı, besin takviyeleri, deri ve tüy bakımı, diş ipleri, eklem ve kas sağlığı, göz bakımı, kulak bakımı, koku gidericiler, paraziter ürünler, seyyar tuvaletler, taraklar ve fırçalar, yavru köpek tuvalet eğitimi için ürünler, tırnak bakımı, vitaminler, çevre temizliği ile ilgili ürünler, şampuanlar ve parfümler bu gruba dahil olan ürünlerdir.

Köpek bakımı ve sağlığı ile ilgili ürün çeşidinin bu kadar artması, evcil dostlarımızın da artık bu gibi ihtiyaçlarının doğmasından, bizim gibi onların da kişisel bakımlarına gösterdiğimiz özenden kaynaklanmaktadır.

Köpekler için, bakımın ilk adımı, eğer uzun tüylüyse,  tüylerinin düzenli olarak taranması ile başlar. Köpeklerin deri ve tüy bakımına özen göstermemiz gerekir. Tırnaklarının düzenli olarak kesilmesi önemlidir. Kulak, burun, göz bakımları, kontrolleri haftada iki kere yapılırsa, bunlarla ilgili ileride doğabilecek problemler büyük ölçüde engellenebilir veya erken farkedilebilir.

end faq

Köpek Künyeleri 

Köpek künyeleri, köpeğinizin boynuna takacağınız bir aksesuardan daha fazlasıdır aslında. Çok çeşitli desen ve modelde bulunan köpek künyelerinin arkasına, köpeğinizin adını ve telefon numaranızı yazabiliyoruz. Böylelikle, köpeğimizin kaybolması gibi hiç istemediğimiz durumlarla karşılaştığımızda, bulan kişiler, köpeğinizin künyesindeki iletişim bilgilerinden size ulaşabilecektir.

Sitemize bulunan yüzlerce çeşit köpek künyesi arasında, size ve köpeğinize uygun bir künye mutlaka bulacaksınız.

Ayrıca köpek künyeleri, sevdiğiniz bir arkadaşınızın sevimli dostu için de çok güzel bir hediye seçeneği olacaktır. 

end faq

Köpek Mama ve Su Kapları 

Köpeğinizin su ve yemek servisi için kullanacağınız mama ve su kapları oldukça çeşitlidir. Plastik kaplar, çelik kaplar, seramik kaplar ve hazneli kaplar bunlardan birkaçıdır. Köpeğinizin ihtiyacına ve sizin zevkinize göre seçebileceğiniz mama ve su kaplarından sitemizde yüzlerce çeşit bulunmaktadır.

Plastik mama ve su kapları hafif ve pratiktir. Seramik mama ve su kapları, kırılmamaları için dikkat ister. Çelik mama ve su kapları biraz daha ağır ve sağlıklıdır.

Hazneli mama ve su kapları, her gün mama ve su koymayı gerektirmeyen, birkaç gün içindeki ürünü muhafaza eden kaplardır.

Otomatik mama su kapları, saat ayarlı, çipli olarak çeşitlenmektedir. Taze su imkanı sunan, su pınarları, köpeğinizin her daim taze su içmesini sağlar. 

end faq

Köpek Oyuncakları 

Köpeklerin en sevdiği aktivitenin başında, oyun oynamak gelir. Özellikle top ile oynanan oyunlar en sevdikleridir. Güzel havalarda, köpeğinizle çimenlerde top oynamak, frizbi ile değişik aktivitelerde bulunmak, köpeğinizle aranızdaki bağı güçlendirerek, aynı zamanda köpeğinizin hareket ihtiyacını giderecektir.

Eğer, köpeğiniz gün içerisinde uzun saatler boyunca yalnız kalacaksa, oyalanması için oyuncaklar çok önemlidir. Özellikle kemirme ipleri ve kauçuk oyuncaklar evde hoşça vakit geçirmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda, diş ve dişeti sağlığı için faydalı olacaktır.

Köpeğiniz için oyuncak seçerken, köpeğinizin ağız ergonomisine ve boyutuna uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Fazla küçük oyuncaklar, köpeğiniz tarafından anında parçalanabilir, fazla büyük oyuncaklar ise, ufak köpeğinizin ilgisini çekmez, onunla oynayamayacağı için, ilgisini kaybeder. 

end faq

Kedi Bakımı ve Sağlığı 

Kedi bakımı ve sağlığı oldukça geniş ürün yelpazesine sahip bir kategoridir. Kedilerin ağız ve diş sağlığı, deri ve tüy bakımı, eklem ve kas sağlığı, göz bakımı, kulak bakımı, tırnak bakımı, idrar yolu sağlığı, vitamin ve gıda takviyeleri ve çeşitli paraziter ürünler, kedi bakımı ve sağlığı kapsamındadır.

Kedilerin hayat kalitesini arttırmak, sağlıklı ve uzun bir ömür sürmelerine yardımcı olmak amacıyla, yeni araştırmalar ve çalışmalar sonucunda üretilen ürünlere online petshop mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Kedi bakımı sağlığında, kedilerin tüy ve tırnak bakımlarını ihmal etmemek gerekir. Tırnaklarının düzenli olarak kesilmesi, tüylerinin düzenli olarak fırçalanması gerekmektedir.

Kedi bakımı ve sağlığı ile ilgili ürünler, beslenme kadar önemli olup, kaliteli bir hayat sürmeleri amacıyla, kediler için tasarlanmış ve üretilmiş ürünlerdir. 

end faq

Kedi Tuvaletleri ve İlgili Ürünler 

Kedilerin ihtiyaç duydukları ürünlerin en başında gelen, kedi tuvaletleri ve ilgili ürünler arasında, kum kürekleri, paspaslar, kapalı ve açık kedi tuvaletleri ve tuvalet poşetleri bulunmaktadır.

Açık ve kapalı kedi tuvaletleri, sizin tercihiniz doğrultusunda, aslında kedilerin karar verdiği bir seçimdir. Bazı kediler kapalı kedi tuvaletlerinden hoşlanmamaktadır.

Geniş veya dar aralıklı olarak seçeceğiniz kum küreği, kedi kumunu günaşırı temizlerken gereklidir.

Kum değişikliğini pratik olarak gerçekleştirmek isteyenler için, tuvalet poşetleri iyi bir alternatiftir.

Patilere takılan kedi kumlarının temizlenmesi ve eve yayılmaması için, kedi tuvaletinin önüne paspas koyabilirsiniz.

Kedi tuvaletleri ile ilgili ürünlere, online petshop mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

end faq

Kedi Konserve Mamaları 

Kedi konserve mamaları, protein açısından zengin, karbonhidrat açısından düşük seviyededirler ki, bu da kedilerin beslenmesi için gerekli olan besin değeridir. Kediler, insanlar ve köpekler gibi, enerji harcayarak, karbonhidratları yakmaya müsait canlılar değillerdir. Bu yüzden, yüksek karbonhidratlı mamalar, kedilerin hızla kilo almasına neden olur. Amerika’daki kedilerin yarısı, yanlış beslenme yüzünden, obezite ile mücadele etmektedir.

Konserve mamaların su açısından zengin olması, kedilerin su ihtiyaçlarının bir bölümünü konserve mamalardan karşılamalarına yardımcı olur. Konserve mamaların aromalarının yoğun ve ilgi çekisi olması da, kedilerin bu mamalar karşı ilgisini arttırmaktadır.

Kedi konserve mamalarını, açıldıktan sonra muhafaza etmek önemlidir. Mamaların aynı gün tüketilmesi veya buzdolabında ağzı kapalı şekilde 1 veya 2 gün saklanması gereklidir.

Online petshop mağazamızda, yüzlerce çeşit konserve mama bulunmaktadır.

end faq

Kedi Kuru Mamaları 

Çok çeşitli kedi kuru mamaları içerisinde, kediniz için en uygun mamayı seçerken, dikkat etmeniz gereken birinci nota, mamanın içindeki protein oranıdır. Kediler, etobur canlılardır ve günlük besin ihtiyaçlarında et gereklidir. İyi bir mamanın, yüksek oranda protein içermesinin yanısıra, kediler için gerekli 11 çeşit amino asidi de içermesi gerekmektedir. Bu amino asitleri, kedilerin bünyesi kendi kendine üretemez.

Kedinizin fiziksel özelliklerine göre, günlük öğün miktarını ayarlayabilirsiniz. Günlük öğün miktarları, kuru mama paketlerinin üzerinde yer almaktadır. Bu miktarlar, genelde kedilerin kilosu ve yaşı baz alınarak hesaplanmıştır.

Kuru mama paketleri, ağızları açıldıktan sonra, serin ve kuru yerde saklanmalıdır. Kediler, her konuda olduğu gibi, mama konusunda da oldukça seçicidirler. Aroması kaçan mamayı yemek istemezler.

Online petshop sitemizde, yüzlerce çeşit kedi mamasından biri, mutlaka sizin kediniz için uygundur. 

end faq

Kedi Mama ve Su Kapları 

Kedi mama ve su kapları, plastik, seramik, çelik ve otomatik kaplar olarak çeşitlenmektedir.  Beklentilerinize ve beğeninize göre seçebileceğiniz mama ve su kapları, değişik ölçü ve modellerdedir.

Plastik mama kapları, pratik, kullanışlı ve hafiftir. Seramik mama kapları, kırılma riski olan, kullanması özen isteyen kaplardır. Çelik mama kapları, sağlıklı ve pratiktir. Otomatik mama kapları, mamanın gün boyu açık kalmamasını sağlayan, tazeliğini koruyan kaplardır.

Mama ve su kaplarının temizliğine dikkat etmek gerekir. Hemen hemen her gün yıkanarak, temizlenmesi tavsiye edilir.

Kedi mama ve su kaplarının en çeşitli alternatiflerini, online petshop mağazamızda bulabilirsiniz.

end faq

Kedi Kumları 

Kedi kumları oldukça çeşitli olmakla beraber, temel olarak silika kedi kumları, bentonit kedi kumları, doğal kumlar ve organik kumlar olarak değişiklik göstermektedir. Kedi kumu seçerken, beklentilerinizi belirleyerek, ona göre seçim yapabilirsiniz.

Bentonit kedi kumları, yüksek derecede emiciliğe sahip bir kil çeşidinden üretilmektedir. Doğal kedi kumları, doğa ile özdeş maddelerden üretilen kedi kumlarıdır. Bazı kedilerin, kedi kumunu yedikleri gözönüne alındığında, bu kumlar kedi sahipleri tarafından tercih edilir hale gelmiştir. Aynı zamanda, doğada çözünür olmaları, doğal kedi kumlarını, çevreci kedi sahipleri tarafından cazip hale getirmiştir. 

Organik kedi kumları da, doğal kedi kumları gibi doğada çözünürlüğe sahip maddeden üretilmiştir. Silika kedi kumları, diğer kedi kumlarının aksine, daha az atık ürettikleri için tercih edilirler. Silika kedi kumları, toz üretmezler, alerjik reaksiyonu olanlar için idealdir.

Sizin ve kedinizin beklentileri yönünde seçebileceğiniz çok çeşitli kedi kumları, online petshop mağazamızda satılmaktadır.

end faq

Kedi Aksesuarları 

Kedilerin gündelik hayatta eğlencesi ve konforu düşünülerek tasarlanmış birçok kedi aksesuarı bulunmaktadır. Kedi kapıları, kedi kulübeleri, kedi evleri, yataklar, tırmalamalar, taşıma çantaları, oyuncaklar ve kafesler kedi aksesuarları seçeneklerimizdendir.

Kedilerin gün içindeki enerjilerini harcamalarının en iyi yolu, onları meşgul edecek oyuncaklardır. Özellikle oyun oltaları, sesli toplar ve tüylü oyuncaklar en sevdiklerindendir. Kedilerin tırnakları için ihtiyaç duydukları, kedi tırmalamaları ise eviniz için öncelikli olarak almanız gereken aksesuarlardandır. Eğer buna sahip değilseniz, kediniz koltuklardan başlayarak, bütün mobilyalarınızı tırmalayacaktır.

Kedi taşıma çantaları, seyahat sırasında, veteriner ziyaretlerinde gerekli bir aksesuardır. Kedi evleri, kulübeler ve yataklar, yumuşak ve kapalı yerlerde yatmayı seven kediler için, iyi birer seçenektir.

Kedi kapıları, özellikle bahçeli evlerde, kedilerin özgürce dışarı çıkıp, içeri girmelerini sağlayan bir aksesuardır.

Kedi aksesuar seçeneklerimiz, 400’e yakın çeşidiyle, online petshop mağazamızda satılmaktadır.

end faq

Kedi Künyeleri 

Kedi tasmalarının ucuna takılabilen, arkasına isim ve telefon bilgilerinin yazılabildiği kedi künyeleri değişik tasarım ve renklerde beğeninize sunulmuştur.

Kedi künyeleri, bahçede özgürce dolaşan kediler için, kimlik bilgisi niteliği taşımaktadır. Kaybolduğunda, yolunu şaşırdığında veya bir kaza geçirdiğinde, bulanlar, künyenin arkasındaki bilgilerden sahibine ulaşabilmektedir.

Her bir künye, ait olduğu kediye özel yapılabilmektedir. Dali’s Pet Tag çeşitlerini, online petshop mağazamızda bulabilirsiniz.

end faq

Kedi Tasmaları 

Kediler, evin içinde çok kayboldukları için ve uzun süre bir yerde saklanma yeteneğine sahip oldukları için, ses çıkartan, çanlı boyun tasmaları, yerlerini belirlemek için en iyi yoldur.

Kediler, yavruyken boyun tasmasına alıştırılırlarsa, daha kolay olur. Yetişkin kediler, tasmadan hoşlanmaz, çıkarmaya çalışabilirler.

Kediler için göğüs tasmaları da bulunmaktadır. Her ne kadar kediler, dışarıda tasma ile dolaştırılmaktan hoşlanmasalar da, sokaktaki, bahçedeki tehlikelere karşı en emniyetli yol, göğüs tasmalarıdır.

Kedi tasmalarının farklı renk ve desendeki çeşitleri, online petshop mağazamızda bulunmaktadır.

 

end faq