0,00 TL
0
Alışveriş sepetiniz henüz boş

SEPETİM

Kedi Kumları

1 - 18 Arası Sonuçlar ( Toplam 55 )

Kedi Kumları 

Kedi kumları oldukça çeşitli olmakla beraber, temel olarak silika kedi kumları, bentonit kedi kumları, doğal kumlar ve organik kumlar olarak değişiklik göstermektedir. Kedi kumu seçerken, beklentilerinizi belirleyerek, ona göre seçim yapabilirsiniz.

Bentonit kedi kumları, yüksek derecede emiciliğe sahip bir kil çeşidinden üretilmektedir. Doğal kedi kumları, doğa ile özdeş maddelerden üretilen kedi kumlarıdır. Bazı kedilerin, kedi kumunu yedikleri gözönüne alındığında, bu kumlar kedi sahipleri tarafından tercih edilir hale gelmiştir. Aynı zamanda, doğada çözünür olmaları, doğal kedi kumlarını, çevreci kedi sahipleri tarafından cazip hale getirmiştir. 

Organik kedi kumları da, doğal kedi kumları gibi doğada çözünürlüğe sahip maddeden üretilmiştir. Silika kedi kumları, diğer kedi kumlarının aksine, daha az atık ürettikleri için tercih edilirler. Silika kedi kumları, toz üretmezler, alerjik reaksiyonu olanlar için idealdir.

Sizin ve kedinizin beklentileri yönünde seçebileceğiniz çok çeşitli kedi kumları, online petshop mağazamızda satılmaktadır.

end faq