Açıklamalar

ilkalisveris

İlk Alışverişinize %10 indirim ve Sürpriz Hediyeler!

Tanışma hediyemiz olarak, yapacağınız ilk alışverişde %10 indirim hediye ediyoruz. Keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız, PetsinLife dünyasını keşfe çıkın…

Yeni üye olanlar için %10 indirim bedeli sepetinizdeki kupon kodu alanına MERHABA yazarak yanında bulunan "Ekle" düğmesine basabilirsiniz. 

 

guvenli

Petsinlife.com’un en büyük önceliği siz müşterilerimizin güvenliğidir.

Petsinlife.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en uluslararası güveliği kanıtlanmış servis sağlayıcıları kullanmaktadır. Petsinlife.com üyelik aşamasında verdiğiniz isim, adres ve iletişim bilgilerini kayıt altında tutmaktadır, ancak kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şartta kayıt etmez, saklamaz ve ödeme amacıyla kullanılan anlaşmalı bankalar dışında üçüncü şahıslarla paylaşmaz.Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

Petsinlife.com üyelik aşamasında verdiğiniz isim, adres ve iletişim bilgilerini kayıt altında tutarken ve bu bilgileri sadece sizinle paylaşırken 2048 Bit SSL dahil olmak üzere en yüksek güvenlikli teknolojileri kullandığını garanti eder.

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde akıllı şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. Böylece sizin kartınızla yapılan bir işlemi sadece siz onaylayabilirsiniz.

Petsinlife.com’dan yapacağınız alışverişlerde kart sahibinin güvenliği için sadece 3D Secure yöntemine izin verilmektedir.

 

ucretsizkargo

75 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ve kapıda ödeme ücreti Petsinlife.com’a aittir.

Siparişleriniz bizim için önemlidir ve siparişlerinizin adresinize sağlam bir şekilde ulaşması için, ürünlerimizi özenle paketleriz ve kargo firmasına teslim ederiz. Adresinize gelen ürünün paketini kargo görevlisinin önünde açın. Eğer üründe bir hasar ya da eksik varsa, kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyip ürünü teslim almayabilirsiniz. Bu durumda ürünü kargo görevlisine iade edip, Petsinlife Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Siparişiniz en hızlı şekilde tekrar hazırlanıp, adresinize ulaştırılacaktır.

 

aynigunkargoyateslim

Petsinlife.com’un müşterilerimizin güvenliğinden sonra en büyük önceliği hızlı ve kaliteli servistir.

Petsinlife.com mağazasında stoklarımızda bulunmayan hiçbir ürünü size göstermiyoruz ve böylece seçtiğiniz ürünlerin siparişini çalışma günlerinde 16:30’a kadar verdiğiniz taktirde tüm ürünlerde aynı gün kargoya teslimat garantisi sağlıyoruz.

Resmi tatillerde, haftasonları ve 16:30’dan sonra verilen siparişlerde ürünleriniz takip eden iş günü kargoya teslim edilecektir.

ÖNEMLİ NOT: 75 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ve kapıda ödeme ücreti petsinlife.com’a aittir.

 

ayniguneveteslim

Petsinlife.com’un müşterilerimizin güvenliğinden sonra en büyük önceliği hızlı ve kaliteli servistir.

Petsinlife.com mağazasında stoklarımızda bulunmayan hiçbir ürünü size göstermiyoruz ve böylece seçtiğiniz ürünlerin siparişini çalışma günlerinde 12:00’a kadar verdiğiniz taktirde tüm ürünlerde aynı gün içinde, İstanbul dahilinde (Çatalca, Silivri, Riva, Şile ve Adalar haricindeki tüm ilçeler için) verdiğiniz adrese teslimat garantisi sağlıyoruz.

Resmi tatillerde, haftasonları ve 12:00’dan sonra verilen siparişlerde “Aynı Gün Süper Hızlı Teslimat Servisi” verilememektedir.

ÖNEMLİ NOT: 75 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ve kapıda ödeme ücreti petsinlife.com’a aittir.

 

orjinalurun

Sattığımız tüm ürünlere %100 Orjinal Ürün garantisi veriyoruz.

 

memnuniyet

Hedefimiz %100 Müşteri Memnuniyeti.

PetsinLife olarak Müşteri Memnuniyeti bizim için güvenlik ve kaliteli servisi de içeren temel önceliktir. Siparişinizin her aşamasında size E-Mail ve SMS yoluyla bilgilendirme yaparak, tüm süreçlerden sizi haberdar ediyoruz. Ayrıca 0850 532 11 10 numaralı ücretsiz arama hattından Müşteri Hizmetlerimize hafta içi her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.


  • bilgi@petsinlife.com
  • E-Life Dijital Yaşam Teknolojileri A.Ş.
    Parseller Mah. Karadeniz Cad. No:33/I A2-12
    34773 Ümraniye - İstanbul
 

PetsinLife & Sosyal Medya

 
Design by CREAGATE

PetsinBlog

Makaleler