PetsInLife, sevimli dostlarımızla ilgili herşeyi size sunmak amacıyla, Temmuz 2015'te kurulmuştur.

PetsInLife, ailemizin bir ferdi olarak kabul edilmiş evcil dostlarımızın veya sokaklarda günlük hayat mücadelesi içinde olan sevimli dostlarımızın, sağlıklı ve doğalarına uygun bir yaşam sürüp, hayat kalitelerini ve süresini uzatmayı amaç edinmiş, sevginin ne olduğunu bilen insanlar için güvenilir bir bilgi kaynağı olmayı ve faydası kanıtlanmış yeni ürünler ile bu amacı desteklemeyi hedefleyerek kurulmuştur.

Yola çıkış amacımız, sessiz dostlarımızın sesi olabilmek, onların bize duyduğu karşılıksız sevgiye layık olabilmek, bize hayatlarının sonuna kadar muhtaç olduklarının bilinciyle, onların konforu için elimizden geleni yapmaktır.

Sokaklardaki ve barınaklardaki canların, talihsiz hayatlarına bir parça umut olabilmek için, sahiplendirmeye özendirici, onların hayat kalitelerini arttıran projeler, birinci önceliğimiz olacaktır. Hiçbir canlı, açlık ve susuzluk çekip, hastalık ve sefalet içinde yaşamayı hakketmiyor. Hayata bakışımızda önemli olan, bu dünyanın sadece insanlar için yaratılmadığını bilerek, diğer canlıların da en doğal hakkı olan yaşam kavramına saygı duyup, vicdanlı bireyler olarak bizlere muhtaç bu canlara karşı nasıl davrandığımızdır.

PetsInLife, ilk adım olarak bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında, sizlere sevimli dostlarımızla ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz ve diğer hayvanseverlere sorular sorabileceğiniz bir ortam sunmak, hayvan sevgisini aşılamak, sahipsiz hayvanlara yuva bulmak ve durumları malumunuz olan hayvan barınaklarına destek olabileceğimiz projeler geliştirmek üzere kululmuştur.

Petsinlife Online PetShop sitesi kedi, köpek maması binlerce evcil hayvan malzemesi, güncel fiyatları, soru cevap ve sahiplendirme bölümü ile hizmetinizdedir. Bir çok evcil hayvan ürünü ile sevimli dostlarımıza kaliteli bir yaşam sunmak için hizmet vermeyi hedefliyoruz. Online satış mağazamızda, evcil dostlarımızın refahını arttırmak için, rekabetçi fiyatlarla, kaliteli ürünler temin ederek, sizlere kolay ve eğlenceli bir sanal alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz: 

Evcil dostlarımızın refahını arttırmak için, rekabetçi fiyatlarla, kaliteli ürünler temin ederek, sizlere kolay ve eğlenceli bir sanal alışveriş deneyimi yaşatmak ve sosyal medya platformlarımızda hayvan sevgisini ve sahiplenme bilincini arttırıcı bilgiler paylaşmak için çalışıyoruz.

Önceliğimiz olan konular;

 • Hayvan barınaklarını desteklemek ve buralardaki sahipsiz hayvanların yaşam kalitesini yükseltmek üzere yeni projeler geliştirmek,
 • Sahipsiz hayvanların güvenli ve sürekli bir yuva bulmalarına destek olmak,
 • Hayvanseverler için güvenilir bir bilgi kaynağı olmak,

ve bu sayede sevimli dostlarımızın yaşam kalitelerini artırırken aynı zamanda da hayvanseverlerin ve sahiplerinin sayısını artırmak.

Değerlerimiz:

 • Sevgi
 • Güvenilirlik ve dürüstlük
 • Kalite
 • Kişisel boyutlu, samimi ve doğruluktan taviz vermeyen müşteri ilişkileri

Vizyonumuz:

Yenilikçi, güvenli, dürüst ve ilkeli yaklaşımımız ile, en çeşitli online pet ürünü mağazası ve en kaliteli müşteri hizmetleri servisini sağlayan lider marka olmak, online alışveriş deneyimini arttırmak ve Petsinlife markası ile yeni ürünler geliştirerek, büyümek hedefimizdir.


 • bilgi@petsinlife.com
 • E-Life Dijital Yaşam Teknolojileri A.Ş.
  Parseller Mah. Karadeniz Cad. No:33/I A2-12
  34773 Ümraniye - İstanbul
 

PetsinLife & Sosyal Medya

 
Design by CREAGATE

PetsinBlog

Makaleler